אודות מאור ימיני

בין עבודות הזכוכית והאלומיניום שמאור ימיני מציע לכם:

  • עיצוב וביצוע כל עבודות הזכוכית: מקלחונים, דלתות זכוכית, משטחי זכוכית למטבחים, מדפי זכוכית ועוד עבודות זכוכית רבות ומגוונות
  • מעקות זכוכית למרפסות ולמדרגות בעיצוב מודרני
  • מראות קריסטל בשלל צורות ועיבודים אומנותיים
  • עבודה מקצועית, איכותית בשילוב שרות מסור ואמין ללקוחותינו

ועכשיו חדש!!! מוצר חדש הנותן פיתרון ייחודי לניקיון הזכוכית והברקתה "ציפוי ננו"

054-6786885

"מאור ימיני הינו מקצוען מהרמה הגבוהה ביותר, עשה את העבודה בצורה מדהימה ולשביעות רצוני ואני שמח להמליץ עליו לכל מי שמעוניין בעבודת זכוכית או אלומיניום לבית או למשרד"
amit
עמית גולדמן
מנהל דיגיטל

עבודה מקצועית ואיכותית

הרבה לקוחות מסתכלים על איכות העבודה והחומרים שבעל מקצוע מביא עימו ולעיתים זה עושה את כל ההבדל בין לקוח מרוצה ללקוח לא מרוצה. על כן מאור ימיני מקפיד כי איכות העבודה שהוא מביא עימו לכל עבודה, קטנה וגדולה כאחת, תהיה מושלמת וללא פשרות באיכות הביצוע והגימור וזאת על מנת להבטיח ללקוח את התוצר הטוב ביותר ואת התמורה הטובה ביותר לכספו. כשאתם בוחרים במאור ימיני לביצוע עבודות הזכוכית והאלומיניום לביתכם, אתם יכולים להיות בטוחים כי תהיו מרוצים מהתוצאה הסופית.

שירות מסור ויחס אישי חם

ה-"אני מאמין" של מאור ימיני הוא יחס אישי ואדיבות מקצועית ללקוח. השירות שמאור ימיני נותן ללקוחותיו הוא הסיבה מדוע לקוחות מרוצים רבים ממליצים על השירות האדיב שנתן לכל אחד מהם. מאור מזמין אתכם להצטרף למעגל הלקוחות שלו ולהנות משירות מעולה ללא תחרות שיבטיח לכם מענה לכל הצרכים שלכם על מנת שתרגישו בטוחים בתוצר הסופי שאותו הזמנתם.

ייעוץ לעיצוב הבית או המשרד

כאשר אתם מזמינים בעל מקצוע לביתכם על מנת לבצע עבודות זכוכית ואלומיניום, זה די טבעי כי תרצו גם את חוות דעתו המקצועית ואת המומחיות היצירתית שלו על מנת שיוכל לתכנן לכם את העיצוב האידיאלי שחלמתם עליו.

1
לקוחות מרוצים
1
עבודות מוצלחות
1
מיקומים בכל הארץ