עבודות אלומיניום

בכל עיצוב של בית מודרני ניתן לראות את השימוש באלומיניום. זהו חומר חזק ועמיד בפני פגעים שונים וחלודה ואפשרויות השימוש בו הן רבות ומגוונות. מאור ימיני שם דגש והרבה מחשבה על עיצובים שונים באלומיניום אותם הוא מיישם בבתי הלקוחות שלו. בכל בית שמאור ימיני עיצב ועשה בו עבודות אלומיניום ניתן לראות את השינוי בעיצוב ואת האיכויות שנותן השימוש באלומיניום לכל בית. בין אם תבחרו בתריסי גלילה, חלונות בלגים או חלונות אופיס, מאור ימיני יידע לבצע לכם את העבודה תוך שימוש באלומיניום הטוב ביותר לביצוע בעבודה הטובה ביותר.

054-6786885

מלאו טופס להצעת מחיר

maakot-aluminum-main

מעקות אלומיניום

חלק חשוב מאד בעיצוב הבית הוא המעקות למדרגות, ולכל אניני הטעם וחובבי העיצוב שביניכם זה כבר ידוע שמעקות אלומיניות מעוצבות לבית ולמרפסות הן מרכיב הכרחי הנותן את הגימור המושלם לעיצוב הפנים. הכנסו ותראו.

belgic-aluminum-main

חלונות בלגים

אין גבול ליישומים העיצוביים שניתן לתכנן עם חלונות בלגים מאלומיניום. חלונות אלו ניתן להרכיב לפי הזמנה אישית ובמגוון דוגמאות יפייפיות. מאור ימיני מעצב ומתקין חלונות בלגים מדהימים לכל עיצוב פנים ולכל מטרה.

office-aluminum-main

חלונות אופיס

המשרד שלכם זקוק למראה מודרני? אתם רוצים לתת מראה עיצובי נקי ומיוחד למשרד? מאור ימיני יתקין לכם חלונות אופיס שישדרגו לכם משמעותית את המשרד ויתנו לו מראה ייחודי ועיצובי המתאים לעידן המודרני.