עבודות זכוכית

החלק החשוב ביותר בעיצוב ביתכם היא הזכוכית. זה לא מפתיע כמה זכוכית יכולה לתרום משמעותית על מנת להפוך את עיצוב הבית שלכם לחדשני ומודרני מכל הבחינות. לכן מאור ימיני הינו אחד מבעלי המקצוע המובילים בתחום עבודות הזכוכית ויבצע לכם כמעט כל עבודה שתרצו בביתכם. בין העבודות שתוכלו לבחור לבצע אצל מאור ימיני: התקנת מקחונים מוכנים או מקלחונים בהזמנה אישית, מעקות מזכוכית, חיפויי מטבח מזכוכית, מראות, עבודות C.N.C ועוד עבודות זכוכית רבות ומגוונות.

054-6786885

מלאו טופס להצעת מחיר

מקלחונים מזכוכית

מקלחונים

מבחר גדול של מקלחונים מעוצבים מזכוכית מחכים לכם צל מאור ימיני. כל מקלחון מזכוכית מתוכנן ומעוצב בקפדנות על מנת לענות על הצרכים הייחודיים שלכם. הכנסו והתרשמו ממגוון המקלחונים של מאור ימיני.

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית

מעקות זכוכית נותנות גימור מושלם למדרגות של ביתכם. תוכלו לבחור את מעקה הזכוכית שיתאים לעיצוב הכולל של הבית שלכם וגם לקבל ייעוץ על הדוגמא המתאימה ביותר. מאור ימיני יבצע לכם את המעקה זכוכית המושלם. הכנסו והתרשמו.

kitchen-glass-main2

חיפויי מטבח מזכוכית

המטבח שלכם הוא אחד המקומות החשובים ביותר בבית ואין מקום יותר אידיאלי בשביל להבליט את הפוטנציאל העיצובי של ביתכם. לכן חיפוי מטבח מזכוכית ייתן למטבח שלכם את המראה העיצובי שרציתם. הכנסו והתרשמו.

doors-glass-main

דלתות מזכוכית

הפריט הבולט ביותר בכל כניסה לחדר בבית או במשרד הינה הדלת, ולמאור ימיני מגוון מאד רחב של דלתות יפייפיות ומעוצבות מזכוכית לכל חדר ובמבחר דוגמאות. רק תבחרו לכם את הדוגמא שהכי מוצאת חן בעיניכם ומאור ימיני יתקין לכם.

cnc-glass-main

עבודות CNC

המיומנות של חיתוך זכוכית היא מלאכת מחשבת ולכן כאשר אתם מזמינים עבודת CNC אתם למעשה רוצים להיות בידיים טובות על מנת לקבל את העיצוב המושלם. מאור ימיני יבצע לכם מגוון עבודות CNC לכל מטרה. הכנסו והתרשמו.

mirrors-glass-main

מראות

אין בית שכמעט בכל חדר בו ישנה מראה, ואין מי שיתקין לכם מראות מעוצבות בהתאם לצרכים שלכם כמו מאור ימיני. שימת הלב לחיתוך המראות והתאמתן לעיצוב של החדרים והמקלחות הן המומחיות של מאור.